AMD GORICA je konec avgusta uspešno izvedla razstavo in vožnjo starodobnih motociklov v Novi Gorici. Na razstavi je bilo mogoče videti veliko različnih starodobnikov, katere so obiskovalci lahko občudovali med vožnjo po ulicah Nove Gorice. Med gledalci je bilo veliko navdušenja in spominov na čase med letom 1958 in 1971, ko so ta vozila tekmovala po mestu vrtnic.
Priporočamo za vas...
Evropski parlament priznal starodobna vozila kot del evropske
- Dogodki tujina
- 19/06/2026,
Kaj mlade privlači pri starodobnih vozilih?
- Dogodki Slovenija
- 05/06/2026,
Ko starodobna vozila dobijo glas v Evropi: prva
- Dogodki Slovenija
- 29/05/2026,
Slovo od Draga Mesiča – predanega člana SVAMZ
- Novice
- 06/04/2026,
Mednarodna udeležba SVAMZ na srečanju FIVA Moto komisije
- Dogodki tujina
- 31/03/2026,

